Čtvrtek, 29 září, 2022
aktuálně

Dřevoplast – dobrá volba nejen pro terasu

Cestování či výlety jsou díky aktuální situaci v souvislosti se šířením viru zatím v nedohlednu. A protože musíme zůstat víceméně doma a vyjít se dá maximálně do zahrady nebo na procházku v blízkém okolí, investujte volný čas do zhodnocování svého domu. Pusťte se do realizace terasy.

Mezi materiály používanými na stavbu terasy si dřevoplasty v posledních letech vydobyli velkou popularitu, a to pro své skvělé vlastnosti, kterými jsou zejména odolnost vůči vlivům počasí, znečištění i poškrábání, dlouhá životnost, stálobarevnost, snadná instalace a bezúdržbovost.

Kompozitní materiály terasa
Kompozitní desky Twinson jsou k dispozici v různých barevných i povrchových úpravách. Barvu terasy můžete sladit is kompozitním obložením fasády. Zdroj: Deceuninck

Jako dřevěná deska

Ke kvalitním Dřevoplastová materiálům patří Twinson. K jeho všestrannému použití ho předurčuje hned několik dalších vlastností. Například možnost ukládání na nerovný podklad. Výškové rozdíly až do 215 mm jednoduše zvládnou nastavitelné terče s nástavci. Dále je to schopnost systému vyhovět jakékoliv velikosti i tvaru terasy. Majitelem zahrad, kteří si potrpí na design, vycházejí současné kompozity maximálně vstříc.

okolí bazénu
Materiálu Twinson nevadí styk s vodou, proto se dá použít i do okolí bazénů. Ani za mokra neklouže a velmi rychle schne. Zdroj: Deceuninck

Věrnost imitace dřevěných desek, kterou nabízejí, je dnes už téměř dokonalá. Navíc máte na výběr z různých barevných i povrchových úprav. Ve stejné barvě si následně můžete zvolit i kompozitní obložení fasády, podbití nebo plot. S masivními terasovými deskami CHARACTER MASSIVE, které nedělí žádné vnitřní komory, můžete zacházet jako s dřevěnými. Lze je tvarovat pomocí běžně dostupných nástrojů pro opracování dřeva.

Dřevoplastová terasa s lehátky
Dřevoplastová terasy jsou oblíbené pro jejich skvělé vlastnosti – stálobarevnost, snadnou instalaci, bezúdržbovost, odolnost vůči vlivům počasí a poškrábání. Zdroj: Deceuninck

Na terasu, fasádu i střechu

Twinson nabízí řešení nejen pro terasy, ale i pro další exteriérové ​​prvky na domě a v jeho okolí. Tento moderní Dřevoplastová systém můžete použít i na zahradní cestičku, vybudovat schody do svahu, postavit plot či obložit dům. S kompozitními deskami se dají zpevnit i plochy v okolí bazénu. Materiálu Twinson totiž nevadí styk s vodou, ani za mokra neklouže a velmi rychle schne. Kompozitní desky jsou ideální i pro chůzi naboso. Dětem nehrozí zapíchnutí třísky do nohy, takže se na terase mohou bez obav hrát. Pokud si zvolíte světlejší odstín desek, nebude se vám terasa v létě ani přehřívat jako dlažba nebo kámen. Systém CHARACTER MASSIVE můžete dokonce použít i na plochou střechu domu nebo balkon, protože splňuje protipožární certifikaci BROOF (t1).

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články