Čtvrtek, 29 září, 2022
aktuálně

Gerflor představuje novou kolekci vinylových podlah v rolích s textilní podložkou

Značka Gerflor je dlouhá léta neodmyslitelně spjata s podlahovou krytinou v rolích s textilní podložkou. Jako jediné na trhu spolehlivě vyrovnají drobné nerovnosti podkladu díky unikátní patentované technologii. Pro různé náročné uživatele nabízí Gerflor od roku 2021 nově dva příbuzné produkty (Texline a HQR) a jednu novinku, která se hodí například i do komerčních prostor (Libertex).

V nové kolekci se opět můžete těšit na nové, krásné designy jako v tradičních dekorech, tak i v designových specialitách, inspirovaných aktuálními módními trendy z celého světa. Kolekce Texline a HQR jejich nabízí téměř padesát. Vysokou kvalitu podlah Gerflor Texline a HQR podtrhuje 15letá záruka.

Texline je podlahou pro každého

Nejrozšířenější řada podlahových krytin Gerflor Texline je určen především pro využití v bytových prostorech a díky perfektnímu poměru cena / výkon je hojně instalován v nesčetných bytových projektech. Díky možnosti rychlé pokládky ho oceníte také při rekonstrukcích. Gerflor Texline nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů a povrchová úprava této oblíbené krytiny byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha má protiskluzovou úpravu. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100% ekologicky šetrnou podlahovou krytinu, vhodnou do všech typů místností. Je to vskutku pohodová podlaha, která vás uchvátí svými dekory, vlastnostmi i lehkou pokládkou, kterou zvládnete i svépomocí.

HQR představuje extra kvalitu

Řada Gerflor HQR byl navržen tak, aby byl maximálně odolný proti opotřebení a dal se použít jak v komerčních prostorách, tak v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitkové třídy 41 a široký sortiment luxusních dekorů. Každý, kdo má rád ticho a teplo, ocení u této krytiny vysoký tepelný a akustický komfort: zvuková izolace dosahuje hodnotu 16 dB a podlaha také výrazně redukuje únik tepla. Jednoduchá pokládka přitom šetří čas i náklady. Díky schopnosti vyrovnat drobné nerovnosti podkladu je to ideální pomocník pro renovace interiéru. Antibakteriální přísada Sanosil také efektivně zabraňuje šíření bakterií a plísní. Vinylová krytina Gerflor HQR odolává drobným vrypem nebo promáčknutí díky kvalitní nášlapné vrstvě v kombinaci s pružným materiálem podkladu. Podlaha je voděodolná a přizpůsobená i pro koupelny i kuchyně.

U Taralay Libertex oceníte volnou pokládku v komerčních prostorách

Tento zcela nový koncept podlah s exkluzivní MAX3 konstrukcí podtrhává trend dnešní doby – vysoké nároky na rychlost a efektivitu pokládky. Výhodou této podlahy je také vysoká zátěž – nášlapná vrstva má 0,7 mm a celková tloušťka je 3,65 mm. Podlaha má akustický útlum 19 dB a díky povrchové úpravě Protecsol® je jednoduchá a rychlá i její údržba. Z kolekce dvaceti dekorů Taralay Libertex můžete vybírat nejen dřevěné dekory, ale i imitace betonu a barevné odstíny.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články