Čtvrtek, 29 září, 2022
aktuálně

Koupelnové žebříky pro novostavby i rekonstrukce

Koupelnové žebříky jsou dnes k dostání v řadě modifikací. Můžete si vybrat z několika typů i rozměrů, které ovlivní výsledný tepelný výkon. Koupelnové žebříky KORALUX můžete zapojit nejen na klasickou otopnou soustavu, ale vyrábějí se i jako samostatné přímo topná elektrická tělesa. Využijete je tedy i tehdy, když nechcete zasahovat do otopné soustavy. Výhodu elektrického připojení oceníte při rekonstrukci, pokud si nechcete vysekat obklady, ale jen připojit žebřík.

Čerstvou novinkou v segmentu koupelnových těles od největšího českého výrobce radiátorů KORADO je nový model KORALUX NEO. Jedná se o designový radiátor se spojnicí pouze po jedné straně. Žebřík je tedy možné instalovat dle potřeby na pravou či levou stranu. Disponuje jednostranným pravým nebo levým spodním připojením.

Výkony nabídne srovnatelné se standardním řadou KORALUX, stejně tak se můžete těšit i na lakování v téměř 200 odstínech RAL vč. nové matné černé. Originální příslušenství ve formě sušáků a věšáků je možné použít také k této novince. V prodeji od ledna 2021.

Většinu modelů KORALUX je možné využít i pro kombinované vytápění (teplá voda – elektřina), díky sadě pro elektrické vytápění s regulátorem i bez regulátoru teploty. Ideální varianta pro vytápění mimo topnou sezónu.

Všechny tělesa KORALUX disponují nejen uchycením ke zdi, ale i méně obvyklým prostorovým uchycením díky stěnovým konzolím. Získáte tím praktickou příčku, kterou opticky oddělíte například prostor toalety. Na tělesa je značkou KORADO standardně poskytována záruka 5 let.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články