Čtvrtek, 29 září, 2022
aktuálně

Ploty pro každý dům

Dobrých sousedů prý dělají dobré ploty. Plot však nemusí zajišťovat jen větší či menší ochranu soukromí, ale může mít i estetickou hodnotu.

Každý je jedinečný. A taková je i zahrada, která je odrazem vkusu jednotlivce. Naštěstí dnes existuje množství řešení, díky kterým nemusíte klást své fantazii žádné hranice. A to nejen pokud jde o ploty. Je přitom úplně jedno, jestli milujete funkcionalistický design a jednoduché linie, nebo jste naopak fanouškům rustikálního stylu. Moderní a stylové betonové ploty naplní představy všech bez výjimky.

Oboustranná povrchová úprava plotu
Oboustranná povrchová úprava plotu Maclit® je vytvořena štípáním betonu, který mu dodává jedinečný přírodní žulový vzhled. Zdroj: Premacy

Přesto, že jde o betonové prvky, jejich povrch působí velmi přirozeně a věrně, a to díky různým technikám jejich úpravy. Například štípáním betonu se podařilo dodat plotovým tvárnicím Maclit® jedinečný vzhled přírodní žuly. Plot vytvořen z těchto tvárnic tak v zahradě působí přirozeným dojmem. Technika brokování, která je použita na betonových tvárnicích City® flair, dodává zahradě zase punc exkluzivity. Pokud toužíte po závanu venkova, pak jsou pro vás jako stvořené tvárnice Granublok® s otloukání povrchem.

Premacy mood zahradní lavička
Zahradní lavička vytvořena z modulárního designového systému Mood. Zdroj: Premacy

Mood zahradní květináč
Plotový systém Mood umožňuje vytvářet i další zahradní prvky, jako například kvetináče.Zdroj: Premacy

Čisté linie a jednoduchý tvar

Poslední roky přejí čistým liniím a jednoduchým tvarem. Přesně takový je plot Moody novinka v sortimentu společnosti Premacy. Jeho hladký betonový povrch jednoduše sladíte s každou moderní stavbou. Přitom nejde jen o inovativní modulární systém s nadčasovým vzhledem. Moody jde ještě o krok dál. Dokážete ním vytvořit tak dělicí stěnu, jakož i originální zahradní doplňky – ať už lavici, nebo stylový květinový box. Tvarovky jsou dostupné v černém a šedém odstínu, což jim dodává jednotný vzhled a stará se o jejich vzájemnou symbiózu.

Pokud chcete mít jen těch nejlepších sousedů, pak vybírejte z betonových plotových systémů od společnosti Premacy.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články