Čtvrtek, 29 září, 2022
aktuálně

Solární energeticky soběstačné I-tec Stínění od Internorm

Internorm I-tec Stínění je jedním z mnoha osvědčených Internorm revolučních technologií, které splňuje stále rostoucí požadavky na design, techniku, kvalitu a komfort oken současného zákazníka.

Motoricky poháněná stínící technika I-tec, může být vložena do konstrukce Internorm zdvojeného okna nebo klasicky jako interiérová žaluzie. Na provoz využívá solární fotovoltaický článek zabudovaný přímo v okně. I-tec žaluzie se nachází v prostoru mezi uzavřenými tabulemi skla a zvenku předsazenou tabulí skla, kterou je možné otevřít. Stínění je chráněno před znečištěním a větrem, tím je také vhodné pro vysoké výškové budovy, kde silný vítr ohrožuje bezpečnost instalací stínící techniky.

I-tec Stínění lze zabudovat do Internorm zdvojených plast-hliníkových oken KV 350 a KV 440 a dřevo-hliníkového okna HV 450.

Okno s energeticky soběstačným stíněním-2000×2000
Internorm zdvojené plast-hliníkové okno s energeticky soběstačným I-tec stínění, které může být ovládáno motorem bez externího zdroje elektrického proudu. Zdroj: Internorm

Inteligentní automatický režim umožňuje s rozpoznáním dne a noci samočinné vytažení žaluzie při východu slunce a stažení žaluzie při západu slunce. Měřením slunečního záření a teploty zabraňuje přehřátí v místnosti. V zimě udržuje automatické řízení žaluzie otevřené a umožňuje tak maximální využití solární energie a tím redukci nákladů na vyhřívání. Ještě větší komfort zajišťuje ovládání pomocí inteligentního systému.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články