- Reklama -události
- Reklama -magazín

Aplikace Twigsee: Inovativní nástroj pro snazší správu školky

V dnešní době moderních technologií i školky mohou jít s dobou. Aplikace Twigsee přináší moderní a jednoduše perfektní řešení pro vedení i učitelky školky, ale i pro rodiče. Systém vám usnadní každodenní administrativu a ušetří vám spoustu práce.

Pro snazší administrativu

Díky moderní aplikaci už rozhodně nemusíte hledat ty správné šanony a listovat spoustou papírů. Vše totiž najdete jednoduše v elektronické podobě. Aplikace Twigsee nabízí online matriku, každé dítě má svou kartu, kde najdete důležité informace. Snadno lze spravovat i docházku, omluvenky a podobně. Rodiče vše jednoduše vyplní online, formuláře pak lze jednoduše aktualizovat a učitelky a vedení školky tak mají kdykoli přístup k potřebným informacím.

Školkovné a stravné

Administrativu vám usnadní také automatický výpočet školkovného a stravného. V systému jsou uvedeny všechny důležité informace o docházce a absenci dětí na základě omluvenek od rodičů. Aplikace tak dokáže všechno spočítat sama. Nemusíte tak nic složitě řešit s učitelkami a paní hospodářkou. Systém vše individuálně spočítá a vytvoří platební podklady. Ty pak lze jedním kliknutím přeposlat do profilu rodičů, kteří prostřednictvím svého chytrého mobilu mohou rovnou zaplatit.

Přehledná komunikace

S využitím aplikace vám odpadnou starosti s kontrolováním e-mailu, zpráv a podobně. Veškerá komunikace totiž probíhá prostřednictvím aplikace. Napsat můžete jednotlivým rodičům i vybraným skupinám. Navíc lze vytvářet jednoduché ankety a mnoho dalšího. Rodiče navíc získají přístup k online nástěnce a fotogalerii, vždy tak mají přehled o dění ve školce.

Moderní aplikace nabízí spoustu výhod, a to pro všechny. Zamilují si ji učitelky, vedení i rodiče. Poskytuje totiž mnoho praktických funkcí, které vám usnadní každý den.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články