- Reklama -události
- Reklama -magazín

Kvalitní společnost zaměřená na mytí oken a fasád dodá vaší budově šmrnc

Pokud jste někdy měli možnost pracovat ve velké administrativní moderní budově, která je tvořena velkým množstvím oken či celých prosklených stěn, možná jste si všimli, jak obrovský je rozdíl v neumytých a umytých oknech. I když se zprvu nezdá, že jsou skleněné plochy špinavé a nelesknou se, jakmile proběhne mytí oken, dům je jako vyměněný. Hezčí, zářivý, jakoby byl veselejší, výraznější, esteticky je reprezentativnější. I vy chcete nechat umýt okna či fasádu? Pak oslovte mytiokenhummel.cz.

Mytí oken patří mezi výškové práce

Je to skutečně tak. Na mnoha místech potřebujeme ročně výškové práce, tedy činnost firmy, která tento typ prací umí a může provozovat. K těm nejlepším u nás patří společnost Mytí oken Václav Hummel, která působí ve městech Česká Lípa, Plzeň, Liberec a jejich blízkém okolí. Její pracovníci jsou specialisté na výškové mytí oken a fasád. Samozřejmě čistí i parapety a rámy, dům po jejich odchodu je čistý a uklizený „jako ze škatulky“.

Poptávat její služby mohou domácnosti i velké firmy, a to už od roku 1993, kdy vznikla a poprvé začala provádět mytí oken a fasád. Jde o zkušenou, erudovanou a precizně pracující společnost, na kterou se můžete plně spolehnout. Stačí je kontaktovat a jistě se odmluvíte na všem, co potřebujete provést.

Co vše můžete poptávat?

Jak už bylo uvedeno, společnost nabízí běžné mytí oken domácnostem i firmám. Umí odstranit reklamní polepy nebo lega z výlohy, myjí běžně znečištěná okna, ale i ta ušpiněná např. po malířích, řemeslnících nebo jiných profesích, kdy provede generální mytí. Služby zahrnují čištění skla, rámů a vnitřních i venkovních parapetů.

Mytí oken ve výškách je prováděno s kvalitním vybavením ať už horolezeckou výbavou nebo s pracovní plošinou.

V nabídce je i mytí fasád, když na nich ulpí špína. Je použita demineralizovaná voda a dům získá zase zářivou barvu.

I čištění žaluzií a okapů vám může přijít vhod. Venkovní i vnitřní žaluzie budou zase hezké, čisté. Díky moderní technice bude vše čisté, ale bez pomačkání nebo dokonce zlomení.

Více informací najdete na mytiokenhummel.cz.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články