- Reklama -události
- Reklama -magazín

Zbavte se jednoduše a rychle odrostů

Je jedno, jakou barvu vlasů preferujete, ať je to blond, hnědá nebo si ráda barvíte vlasy na černo, po nějakém čase vlasy poporostou a objeví se takzvané odrosty. Je sice fajn, že vlasy rostou, ale buďme upřímné, s odrosty se nikdo chlubit nechce. Řešení nabízí novinka od Palette v podobě kompaktního pudru Palette Root Retouch, jež zakryje odrosty, ale zároveň vlasy nijak nezatíží.

Kompaktní pudr docílí dokonale obarvených odrostů již během několika sekund. Odrostlé vlasy díky němu perfektně splynou se zbytkem vlasů, a tak vám zaručí přirozeně vypadající vzhled. Funguje jako spolehlivý pomocník mimo jiné i na cesty, tudíž se šikovně vejde do jakékoliv kabelky, a proto ho můžete mít po ruce kdykoliv a kdekoliv.

Receptura produktu obsahuje vysoce koncentrované pigmenty, které se postarají o intenzivní, ale přirozený barevný výsledek. Nicméně se nemusíte bát, vaše vlasy nijak nezatíží, ani nezamastí a vydrží až do dalšího umytí šamponem. Funguje na stejné bázi jako pudr na obličej, a to i díky aplikátoru ve formě houbičky, která produkt umožní nanést rovnoměrně a zcela bez obtíží přesně tam, kde potřebujete. Je odolný i vůči potu a počasí, tudíž se skvěle hodí na letní dovolenou, kde nemáte k dispozici svého kadeřníka.

V nabídce je ve třech barvách: tmavě plavý pro ženy, které se chtějí cítit jako legendární Marylin Monroe, hnědý pro zachování krásné hnědé barvy a černý pro ty, co chtějí svou barvu přeměnit „back to black“.

Zakryjte odrosty kdykoliv a kdekoliv s Palette Root Retouch, které jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu 139,90 Kč.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články