- Reklama -události
- Reklama -magazín

Dopřejte péči každému členovi vaší rodiny s novými produkty Schauma

Rodinný život je často plný chaosu. Především rána jsou pro organizaci náročná. Maminka se maluje, tatínek se potřebuje na poslední chvíli oholit, děti si čistí zuby a češou své vlásky. A najednou všichni potřebují využít právě tu jednu místnost – koupelnu. Podobné to bývá večer, i když už méně hektické.

Zpříjemněte si vaše společné rodinné momenty v koupelně s produkty značky Schauma, které přichází na trh v novém designu a ve větším balení. Díky vylepšeným vlastnostem, bohaté krémové pěně a vzrušující vůni, bude každému členu rodiny dopřán zasloužený relax. Maminka si může vybrat ten správný šampon a kondicionér přesně pro potřeby svých vlasů. Z několika produktů pro celé tělo si vybere i tatínek. A nezapomínáme ani na děti, pro které Schauma připravila speciální kolekci s extraktem ze šťavnatých malin. Díky produktu Kids Detangling Spray se děti zbaví zauzlení svých jemných vlásků a celá rodina tak bude bez zbytečných konfliktů a slz.

Nová éra produktů od značky Shauma dopřeje péči každému členovi vaší rodiny a vytvoří tak krásné vzpomínky na společný čas strávený v koupelně.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články