- Reklama -události
- Reklama -magazín

Které jsou ty nejlepší dárky pro holčičky nejen k Vánocům?

Za tři měsíce bude po Vánocích. Neuvěřitelné, že? I proto už se mnoho z nás zamýšlí nad tím, čím potěšíme na Štědrý den své nejbližší. Pokud máte doma malé děti, nebo jste prarodiči, čeká vás vybírání z úžasné nabídky hraček, z níž vyberete pro holčičky malé, větší i dospívající. V e-shopu Hawaj vyberete nejen pro holky, ale i pro kluky.

Co nesmí vaší dcerce chybět?

Jsou hračky, které by měly být v každém pokojíčku malé holčičky. K těm určitě patří dětská kuchyňka. Je na vás, jestli se rozhodnete pro plastovou nebo dřevěnou kuchyňku. V každém případě by ale měla mít funkční vybavení, jako např. sporák, jemuž lze točit s knoflíky, otevřít troubu nebo otočit kohoutkem a jako pustit vodu. Je dobré vybavit kuchyňku nádobím i spotřebiči, a tak dítku nabídnout více zábavy. Nezapomeňte na potraviny, které bude moci vařit a péct.

Holčičky napodobují maminky, babičky, vzory. I proto jim věnujte panenky miminka, která vypadají jako živá, aby mohly být maminkami. Aby o ně mohly pečovat, věnujte i kočárek a dostatečně velkou postýlku. Čím víc vybavení k panenkám bude mít, tím víc se bude moci zabavit.

zdroj: https://pixabay.com/

Ukažte dcerce, jak si hrát

Děti se mnohdy neumí zabavit samy. Prostě neví, co složit ze stavebnice, jak uložit mozaiku, jak mohou učesat česací hlavu panenky nebo jak vybarvit omalovánky, aby byly hezké bez přetahování. Spoustu činností je potřeba jim ukázat. Pak se budou hrát samy. Dokud tomu tak nebude, věnujte se jim. Jakmile povyrostou, budou samostatné a vy budete vzpomínat na to, jak jste se hráli v zahradním domečku pro děti, jak jste jezdili na koloběžce v růžové barvě nebo jak jste povlékali dcerčino oblíbené povlečení, aby se jí skvěle spalo.

Na Hawaj.cz koupíte mnohé kvalitní a krásné hračky pro holky i kluky za nízké ceny. Podívejte se a přesvědčte se sami.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články