- Reklama -události
- Reklama -magazín

Máme lásku, jakou si nemůže užívat každý

„Miluji tě,“ vzdychám i dnes, jak se mi rukou dostává do vlasů, jak mi hladí chladnou pokožku od podzimního větru

Dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Všechno je krásné, když se ke mně rozjede a vytře ruce směrem ke mně. Já se směju a cítím se tak, jak by se měla cítit každá žena měla při svém partnerovi. Šťastná, milovaná, nádherná. Obepnu kolem něj své ruce a těším se na milování. Protože to je to nejhezčí, co můžeme spolu dělat.

Zbožňuji s Filipem jen tak chodit přes město. Držet se za ruce, povídat si o tom, jak je krásné, jak příjemně pofukuje, jak listy na stromech mění barvy. Jak nám chutnala káva k snídani. O všechno io ničem. Nádherný pocit držet jeho teplou dlaň v té mé. Usmívat se a těšit z toho, jak nám je dobře. Pozorujeme lidi s úsměvem na rtech a cítíme se jako velvyslanci z jiné planety.

Svět je prozářený tolikou krásou a lidé kolem jsou zakotveni ve svých hádkách. Hledí do mobilu, nedívají se kolem sebe. Namísto pozdravu jen něco odvrknou. Páry se tváří, že k sobě nepatří a nás s Filipem to až vzrušuje. Přitahujeme pohledy, protože se držíme za ruce, nebo mě obejme kolem ramen. Někdy se jen tak při procházce náměstím zastavíme a vášnivě se políbíme.

Lidé před námi klopí zrak, snaží se nás přehlížet, nevidět, že vůbec existujeme a tím nastavujeme zrcadlo jejich vlastní skutečnosti. Té, ve které se hádají, dotahují, neváží si jeden druhého a místo láskyplných doteků si raději dělají špatně.

„Pojď, pojďme se projít,“ řeknu mu jen tak někdy dopoledne v sobotu. Vyběhneme do ulic a máme to jako předehru. Miluji ten pocit být jeho partnerkou. Tou, na které neumí oči nechat. Pocit, když mě drží za ruku, nebo mě hladí po zádech, přejde mi po zadku, to vše ve mně vyvolává přímo husí kůži. Proběhnou mnou a já se rozechvěji. Touhou a nadšením. Miluji Filipovy doteky doma, když mi prochází po našem těle a vychutnává si každý centimetr mé pokožky. Ale ještě víc mě rozpálí, když vidím jeho náklonnost na ulici.

S procházky jsem se nejednou vrátila naprosto vlhká a roztoužená. Hlavně když si sedneme na kávu nebo jen na lavičku. Dotýká se mě, hladí a já vnímám ty závistivé pohledy jiných žen, jejichž partner ani nechytí záruku. Něco jim odvrkne, když chtějí být milé, nebo jim vytrhne ruku z dlaně, když nás vidí.

Jistým způsobem mě to vzrušuje. I ta závist, když se mě Filip dotýká tak, jako by to chtěli všechny, ale jeho oči, tělo i dlaně patří jen mně.

Vrátím se domů zcela nadržená a roztoužená. Často nepotřebuji ani víc, než jen to, aby zavřel dveře. Vrhnu se na něj a líbám mu krk. Jeho mužné tělo. Stáhnu mu tričko a hladím jeho hrudník.

Není čas se věnovat čemukoli jinému. Nejednou jsem vyšla na procházku v sexy prádle. Jak stojí v chodbě, odtáhnu se od něj a svůdně si svlékám bundu, svetr, halenku, podprsenku. Zůstávám před ním do půl pasu nahá. V krajkových černých kalhotkách, které tak miluje, protože je ani nemusí sundávat.

„Miluji tě,“ vzdychám i dnes, jak se mi rukou dostává do vlasů, jak mi hladí chladnou pokožku od podzimního větru. Dveře jsou za námi zavřené a já klesám na kolena, abych mu stáhla kalhoty, trenýrky a polaskala mu jeho ztopořený penis.

Krásné pokračování příběhu o naší lásce. Sousedé, jiné rodiny, ti všichni přicházejí domů, chytí mobil, usednou k televizi a my se nedočkavostí toužíme pomilovat.

Sobota dopoledne přímo láká k této aktivitě. Vařit není třeba, chci jen jeho. Jeho chuť, vůni, jeho mužnost ve mně. Hladím mu zadek, jemně otevřu půlky a přecházím až k hrázi. Zastoná. A já s ním. Miluji jeho penis i to, jak je vlhký, když ho třu. Podvědomě roztahuji nohy a začínám si hladit klitoris dvěma prsty.

Jsem čím dál víc vzrušená. Jemně vklouznu prsty do mušličky, zatímco jeho penis vtahuji hlouběji a hlouběji do mě.

Chytí mě za hlavu. Svléká si kalhoty, vystupuje z nich. Stahuje mi svetr, triko, podprsenku. Dráždí mi prsa. Jeho dlaně jsou stále horké a moje bradavky přímo vystupují proti jeho dlaním.

Laskavé zvuky, vzdechy a sténání se ozývají chodbou. Vzrušením se chvěji.

Chci, aby se mě už zmocnil.

Vzrušená jsem dost. Sama si rozepínám džíny a stahuji si je ke kotníkům. Kalhotky mi nemusí sundávat. Byla jsem dokonale připravena pro náš výlet. Mám malá tanga s otvorem na vagínu. Jen si za mnou zírá a já cítím jeho horký jazyk, jak si razí cestu k mému ohanbí. Naplní mě krásná něžná horkost jeho intenzivní masáže jazykem. Líže mě, já sténám a cítím, jak teču. Ale všechna moje šťáva končí v jeho krku.

„Zbožňuji tě,“ šeptá, polyká a já mu věřím. Miluje mě víc, než běžní muži své polovičky. Když si na to vzpomenu, moje vzrušení narůstá do extáze.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články