- Reklama -události
- Reklama -magazín

Romantické Vánoce: 3 kroky k tomu, jak jim podlehnout

Jste singly nebo plánujete Vánoce strávit ve dvou? Vytvořte si pohádkovou atmosféru, díky které strávíte svátky v příjemné náladě.

Pomalu, ale jistě se k nám blíží vánoční čas. Máte už konkrétní představu o tom, jak vyzdobíte své bydlení? Pokud ne, zkuste jej přizpůsobit tomu, jak je plánujete strávit. Vánoce ve dvou, to se řekne dvojitá nálož romantiky as jemnými růžovými ozdobami jednoznačně. Stejně tak, pokud plánujete být více méně sama, udělejte si z toho jeden velký babinec a zavolejte kámošku. V zajetí růžové se budete cítit jako princezny z pohádky.

Růžové království
Na první pohled se může zdát, že růžová je stvořená jen pro interiéry, kde žijí ženy nebo do roztomilých dětských pokojů. Pravdou ovšem je, že když se správně zvolí růžové tóny a dokonale propojí s ostatními barvami v prostoru, vytvoří dokonalou souhru. Příkladem je šedá a bílá. Tato kombinace s růžovou se hodí do severského stylu bydlení.

Na zimu je ideální zateplené ložní prádlo, například i ve tvaru stromků, což se do vánočního tématu naprosto hodí. Rovněž můžete vsadit na další textilie v podobných barvách, ať už v obýváku nebo ložnici.

Zářivé odlesky
Třpytící a zářivé prvky jsou symbolem Vánoc, ať už je využijete na různých doplňcích, ozdobách nebo příboru a sklenicích na stůl.

Navíc, při tvoření sváteční atmosféry nesmíte zapomenout ani na dekorační světýlka a svícny různých tvarů a velikostí, které umíte umístit na stromeček, okno či poličku. Kamkoli jen chcete.

Nepřehlédnutelný šmrnc
Skandinávskému stylu sluší různé druhy textilií. Jedním z nich je i kousek, na který byste určitě měli myslet – kožešinový koberec. Ať už si zvolíte růžové odstíny, šedé nebo neutrální smetanové, ani jedním výběrem neuděláte krok vedle. Aktuálně jsou velmi trendy a navíc vás zahrají. Čili splní svou praktickou, ale také estetickou funkci. Díky nim bude mít váš interiér šmrnc.

Další články autora

Komentáře

Reklama

SEO článek

Nejnovější články